RESVÄSKA, Mulberry, skinn.

RESVÄSKA, Mulberry, skinn.

Vintage. Präglat grönbrunt skinn. Bruna detaljer. Med mässingsplakett nr 720643. Invändigt foder av rutigt tyg. 1 ytterfack. 1 innerfack. På hjul. Inköpt 1990-talet. Uppdragbart handtag. Baksida med fack och adresslapp. L 36. B 26. H 52.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?