311881

STATIONSUR, Westerstrands, omkring 1900-talets mitt.

För väggmontering. Dubbelsidig. Vit urtavla. Urets diam 47. L 67. B 18.

Repor. Slitage. Anlöpningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK