George A. Boyle

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1842-1930)
George A. Boyle

GEORGE A. BOYLE, olja på pannå, sign.

Betande i kor i våtmarker. 25 x 35.

Retuscher. Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK