Carl Skånberg

(Ruotsi, 1850-1883)
Carl Skånberg
(Ruotsi, 1850-1883)

CARL SKÅNBERG, olja på duk, sign och dat Paris -80.

Vinterlandskap i skymning. 66 x 123.

Krackelyr.

Lähtöhinta
25 000 SEK