RESEKOFFERT, 1800/1900-tal.

RESEKOFFERT, 1800/1900-tal.

Påklistrade märken. Med inredning. L 64, b 56, h 110. Nyckel finns.

Slitage. Anlupen. Bucklor. Färgslitage. Avainet sisältyvät.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
2 000 SEK