Taide Grafiikka
31399
KOPPARSTICK, 2 st. 1700-tal. Bla efter Northcote.
Kopparstick, 2 st. 1700 tal. bla efter northcote

Bla motiv från Shakespeares "King Richard... 52 x 71 resp 43 x 57.

Slitage, nött, skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK