OBJEKT, 3 st, nefrit, Ostasien.

Vita med skuren dekor i form av fladdermus och ornament, en i form av äldre man samt den sista i som frukt/hänge. L 5-4.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK