Gustaf Rydberg

(Ruotsi, 1835-1933)
Gustaf Rydberg
(Ruotsi, 1835-1933)

GUSTAF RYDBERG, olja på duk, sign o dat 84.

Vinterlandskap med kvarn och figurer. 51 x 72.

Smärre retuscher, repor. Dåligt spänd duk. Krackeleringar. Liten fläck.

Lähtöhinta
13 000 SEK