Kellot
31539
GOLVUR. 1980-tal. Formgiven av Rolf Åkesson och Lars Göran Nilsson för Offbeat design.
Golvur. 1980 tal. formgiven av rolf Åkesson och lars göran nilsson för offbeat design

Trä. H 135

Smärre repor och slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK