Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Johan Jacob Ahrenberg

(Suomi, 1847-1914)
Johan Jacob Ahrenberg
(Suomi, 1847-1914)

JOHAN JACOB AHRENBERG, akvarell, sign och dat 1903.

Åbo slott. 26 x 62.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Utställd Finska Konstnärernas Utställning 1903.

Lähtöhinta
3 000 SEK