Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Ivar Nyberg

(Ruotsi, 1855-1925)
Ivar Nyberg
(Ruotsi, 1855-1925)

IVAR NYBERG, olja på duk, sign och dat 1904.

"Kullor vid Spisen". 85 x 65.

Några repor.

Näyttelyt

Utställd på Konstakademins Minnesutställning 1932.

Lähtöhinta
6 000 SEK