Muut Muut
31771
PARTI PÅSKÄGG, 1900-talets mitt.
Parti pÅskÄgg, 1900 talets mitt

Kycklingar, vissa med hals i spiral, H ca 16.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK