Axel Lindman

(Ruotsi, 1848-1930)
Axel Lindman
(Ruotsi, 1848-1930)

LINDMAN, AXEL. Olja på duk på pannå. Sign.

Kustmotiv. 23 x 35.

Färgbortfall, krackelyrer.

Lähtöhinta
1 500 SEK