Muut Muut
31931
TOBAKSPRESS, empir, 1800-talets början.
Tobakspress, empir, 1800 talets början

Mahogny med intarsiadekor, invändigt press i metall. H 14.

Slitage, fanerskador, nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK