Muut Muut
32031
PARTI DIVERSE, 5 delar, porslin, metall. 1800/1900-tal.
Parti diverse, 5 delar, porslin, metall. 1800/1900-tal.

Ljusstake i form av putti med ljuspipa, liten kanna, "Blå blomst" Royal Copenhagen, 2 kaffekoppar, kvadratiska med snedställda hörn och rosendekor, vas med målad silverdekor. H 7-33.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK