HANDVÄSKA, Gucci, 1900-tal.

HANDVÄSKA, Gucci, 1900-tal.

Monogrammönstrad canvas med mörkblå skinndetaljer, invändigt mörkblått skinnfoder, mindre ficka med dragkedja. Märkt; "GUCCI Accessory collection MADE IN ITALY". L 29, b 9, h 18.

Slitage, ställvis hårt.

Lähtöhinta
1 500 SEK