Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
32079
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1900-tal, sign.
OkÄnd konstnÄr, olja på duk, 1900-tal, sign.

Motiv av munk. 28x22

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK