Taide Muut
32167
BIGERT OCH BERGSTRÖM, multipel med bok. Stämpelsignerad Bigert-Bergström och numrerad 16/175
Bigert och bergstrÖm, multipel med bok. stämpelsignerad bigert-bergström och numrerad 16/175.

Klimatkammare. 21x27

Enstaka rispor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK