Kellot
321948

BORDSPENDYL, senempire, 1800-talets första hälft.

Alabaster, urtavla i mässing. Dekor av blomsterkransar, kulfötter. H 39 Nyckel finns.

Dekordelar saknas. Skador. Lagningar. Pendel saknas. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
3 500 SEK