Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Anna-Lisa Thomson

(Ruotsi, 1905-1952)
Anna-Lisa Thomson
(Ruotsi, 1905-1952)

ANNA-LISA THOMSON, olja på pannå, sign o dat a tergo 1946.

"En kvinnas önskan". 33 x 24.

Repor/rispor.

Lähtöhinta
2 500 SEK