Muut
322299

PICKNICKVÄSKA, Brexton, England, 1950-tal.

4 assietter. 4 kaffekoppar med fat. 4 gafflar. 4 knivar. 4 kaffeskedar. 2 termos. 3 burkar. 2 matlådor. Salt och pepparbörsa. I väska, L 40, B 40, H 15.

Slitage. Spricka.

Lähtöhinta
1 800 SEK