Kellot
32295
BORDSUR, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Bordsur, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Mässing. Emaljerad urtavla. Rocailledekor. H 26.
Nyckel finns.

Smärre slitage, urtavlan med bortskavd text.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 800 SEK