OMLOTTKLÄNNING, Thierry Mugler, 2000-tal.

Svart ylle. Spänne i midjan,v-ringad, lång ärm. Enl etikett storlek 42 (motsvara dagens 38/40). Etikettmärkt: "Thierry Mugler PARIS MADE IN FRANCE". Rygglängd mitt bak 112, ärmlängd 42 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK