Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
323478

HERRARMBANDSUR, Rolex, Oyster Speedking, guld på stål, 1900-talets mitt. Vikt 33g.

Manuell. Vit urtavla märkt "ROLEX OYSTER SPEEDKING, PRECISION". Uppdragare märkt "SUPER OYSTER ROLEX" Ref.nr 6020, serienummer, 796013. Brunt läderarmband, ej ursprungligt. Äkthetsintyg från Bergströms ur medföljer.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK