Muut Muut
32351
SKRIN, 2 st samt RAKSPEGEL, trä, 1800-tal.
Skrin, 2 st samt rakspegel, trä, 1800-tal.

Ett skrin med lönnfack och dekor av bokryggar, ett skrin med spegel i lock samt rakspegel ställbar, L 25-26

Slitage, dekordelar saknas, maskstungen.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK