Ezra Stoller

(Yhdysvallat, 1915-2004)
Ezra Stoller
(Yhdysvallat, 1915-2004)

EZRA STOLLER, silvergelatinfotografi, ur mappen "Caribe Hilton Photographs", numr 36-5.

Hilton Caribe i San Juan, Puerto Rico. Bildstrl 34 x 26,5. Medföljande artikel om hotellet.

Ytslitage, synligt silver. Repor. Smuts. Oramad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet