Taide Muut
32395
RAMAR, 4 st. 1800/1900-tal.
Ramar, 4 st. 1800/1900-tal.
Ramar, 4 st. 1800/1900-tal.
Ramar, 4 st. 1800/1900-tal.
Ramar, 4 st. 1800/1900-tal.

Betsat trä, yttermått 43 x 56, med glas, innermått 34 x 47. Inramade tryck.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK