Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Inger Hasselgren

(Ruotsi)
Inger Hasselgren
(Ruotsi)

INGER HASSELGREN, 2 st, akvareller, sign.

Hjortron samt bladverk. 39 x 53 samt 47 x 54.

Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 000 SEK