Inger Hasselgren

(Ruotsi)
Inger Hasselgren
(Ruotsi)

INGER HASSELGREN, 2 st, akvareller, sign.

Hjortron samt bladverk. 39 x 53 samt 47 x 54.

Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 000 SEK