325047

ARMBANDSUR, Doxa, Automatisk, stål, 1950/60-tal.

Herrur, automatisk, datum, silverfärgad urtavla med guldindex, plexiglas, diam ca34mm. Refnr. 11857 2, boettnr 6477098. Flexband, stål.

Ej funktionstestad. Skador och slitage på urtavla. Skador på boett. Slitage på band.

Lähtöhinta
1 200 SEK