326175

DÖRRFÄLT / PANELER, 4st, Asien, 1800-tal

Enligt uppgift paneler från tempeldörrar. Bemålade, skuren arkitektonisk dekor. Mått ca L 62-62,5 b 28-29,5 h 4.

Slitage. Maskstungna. Lösa fogar. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK