LITOGRAFIA, Helsingin asemakaava vuodelta 1838 F. Liewendahlin mukaan.

C.W. Gyldénin v. 1838 julkaisema Helsingin asemakaava. Kuvakoko 39,5 x 53.

Ei tutkittu ilman kehystä.

Lähtöhinta
100 EUR