Anna Plagemann

(Ruotsi, 1799-1888)
Anna Plagemann
(Ruotsi, 1799-1888)

ANNA PLAGEMAN, olja på plåt, monogramsign.

Stilleben med äpple, päron, plommon, björnbär och humle. 23,5 x 34.

Repor. Krackelyr. Ytsmuts.

Lähtöhinta
7 000 SEK