Otto Schmidt-Hofer

(Saksa, 1873-1925)
Otto Schmidt-Hofer
(Saksa, 1873-1925)

OTTO SCHMIDT-HOFER, skulptur, bronserad metall.

Sockel av röd marmor.

Bronsering med slitage. Sockel med nagg. Något lös skruv.

Lähtöhinta
4 000 SEK