AXELVÄSKA samt SKÄRP, Gucci. 2000-tal.

Väska med beige, logomönstrat skinn. Inredning med fack, justerbar axelrem. Märkt Gucci, Made in Italy samt numr. Ca 45 x 40. Skärp, logomönstrad canvas och brunt skinn, märkt Gucci, Made in Italy samt numr. L ca 100.

Slitage. Mindre fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK