PARTI SALTKAR, 4 st, silver, gustaviansk stil, England resp GAB Sverige. 1900-tal.

Genombruten dekor, blå glasinsatser. Ett par ovala saltkar, ett udda runt, en ovoid ströare. H 4-9. Saltskedar medföljer.

Slitage och smärre nagg.

Lähtöhinta
700 SEK