Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

32757
PARTI SALTKAR, 4 st, silver, gustaviansk stil, England resp GAB Sverige. 1900-tal.
Parti saltkar, 4 st, silver, gustaviansk stil, england resp gab sverige. 1900-tal.

Genombruten dekor, blå glasinsatser. Ett par ovala saltkar, ett udda runt, en ovoid ströare. H 4-9. Saltskedar medföljer.

Slitage och smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK