Axel Tallberg

(Ruotsi, 1860-1928)
Axel Tallberg
(Ruotsi, 1860-1928)

TALLBERG, AXEL. Etsningar, 3 st, sign.

"A tramp" 15 x 12, "Rättaren" 14 x 11 och "Old Joe" 16 x 11.

Gulnade. Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 000 SEK