Joachim van Hier

(Itävalta, 1834-1905)
Joachim van Hier
(Itävalta, 1834-1905)

JOACHIM VAN HIER, olja på duk. Sign.

Hamnbild i skymning. 61,5 x 92,5.

Smärre ytrispor och smuts.

Lähtöhinta
5 000 SEK