327953

ORDENSINSIGNIER, 6 st, samt ORDENSBAND, sent 1800- samt 1900-tal.

Varierade färger och motiv. En med hebreisk text, gjord hos Tho´s H Bliss & Co. Kingsway, London. Några med vidhängande metallbeslag, broderier och täcken. Storlek cirka 33x38.

Slitage och skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK