327990

BORDSUPPSATS, art déco, 1900-talets första hälft.

Sten, dekor av elefanter. L 15-52, h 18-23. Nyckel finns.

Bruksslitage, nagg, sprickor, lagningar, ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK