Kellot
32865
BORDSPENDYL, nyrenässans, 1800-tal.
Bordspendyl, nyrenässans, 1800-tal.

Metall. Bronserad. Runt urhus på rektangulär sockel med hänklar. Krönt med bl.a. yxa. Ena sidan dekorerad med man hållandes en falk. H 37. Nyckel och pendel medföljer.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK