Muut
328694

TÉ OCH KAFFESERVIS, 4 delar, nysilver, art deco, Stjernkvist metallfabrik, Mariefred, 1930-tal.

Kaffekanna, tékanna, sockerskål samt gräddkanna. Svängda trägrepp. H 10-17,5.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK