Cecil Jack Keats

(Yhdistynyt kuningaskunta)
Cecil Jack Keats
(Yhdistynyt kuningaskunta)

CECIL JACK KEATS, akvarell, sign.

"Antwerp". 32 x 50.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK