Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

Reinhold Ljunggren

(Ruotsi, 1920-2006)
Reinhold Ljunggren
(Ruotsi, 1920-2006)

LJUNGGREN, REINHOLD färglitografi samt akvarell av okänd konstnär.

Man vid operan i Stockholm, sign. o numr. 111/310. Bildstrl. 37x33, samt badande barn om sommaren, bildstrl. 26x36

Objekt med spräckt glas.

Lähtöhinta
800 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Tilaa uutiskirjeemme