FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, 1900-talets mitt. Föreställande Marilyn Monroe.

Kuvertet i vilket fotografiet skickades från Twentieth Century-fox studios Beverly Hills, California, medföljer. Fotografi med strl. 12x18.

Kuvert med smärre skador. Fotografi något solblekt.

Lähtöhinta
3 000 SEK