Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MINNESMEDALJER, 5 st, silver, 1800-tal till sekelskiftet 1900.

Eftergjuten minnesmedalj "Lustratis Finibus" Karl XI, Oskar II 75-år, Oskar II "Från Sveriges här och flotta", Oskar II "För hästavelns främjande", Oskar II:s kröning.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK