330546

KALLSKÅLSKÅL samt SLEV, tenn, Per Henrik Lundén (1797-1839), Lidköping, sleven dat 1832.

L 32-38, h 13.

Bruksslitage, bucklor, lagningar, sleven sned.

Lähtöhinta
1 500 SEK