Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Olle Hermansson

(Ruotsi)
Olle Hermansson
(Ruotsi)

OLLE HERMANSSON, skulptur, gjutjärn, Husqvarna Vapenfabriksaktiebolag, 1960-tal.

Tupp. H ca 45.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK