Carl Eldh

(Ruotsi, 1873-1954)
Carl Eldh
(Ruotsi, 1873-1954)

CARL ELDH, skulptur, patinerad brons, sign.

"Från gatan". Signerad CJ Eldh. H 25.

Någon repa.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS