SKULPTURER, 2 st, brons och tenn, Hjalmar Falk och Stellan Wiberg, sign.

"Havande" i tenn av Hjalmar Falk, monogramsign (H inkl sockel 20). Stående figur i brons med träsockel, signerad under sockel (H inkl sockel 31,5).

Någon repa.

Lähtöhinta
1 500 SEK